Śpioszek - Prywatny żłobek Kraków

WYBIERZ GALERIĘ


OPINIE RODZICÓW

Szczerze polecam żłobek Śpioszek jako Mama. Przede wszystkim ze względu na fantastyczne, pozytywne i bezproblemowe Dziewczyny, które sprawują opiekę nad moim dzieckiem. Wiem, że jest ono w nim bezpieczne, wybawione i zadowolone. Po wejściu do żłobka zawsze jest wielki uśmiech na buzi Synka, po odebraniu zeń, wydaje mi się, że nawet lekki smutek że "już" (no chyba, że to zmęczenie :) ). Dziecko wraca z nowymi umiejętnościami, które chętnie prezentuje, jest radosne i przede wszystkim ma kompanów do zabawy, na którą ja czasem nie mam już siły. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Mama Bruna

Martynka uczęszcza do Śpioszka od października 2013 r. Przez ten czas córeczka zrobiła niesamowite postępy w rozwoju. Jest zawsze uśmiechnięta i zadowolona kiedy po nią przyjeżdżamy. Jesteśmy pod wrażeniem miłej i fachowej kadry. Żłobek "Śpioszek" to miejsce pełne autentycznego ciepła, radości i dobrej zabawy, wspaniałe i godne polecenia miejsce dla najmłodszych. 

Rodzice Martynki

Do żłobka Śpioszek trafiłam z polecenia, po tym jak kolejna niania z ogłoszenia zawiodła nasze zaufanie. Wówczas Żłobek Śpioszek stał się naszą nadzieją. Przez 3 dni przychodziłam z córeczką, aby zobaczyć jak to wygląda od środka i poobserwować swoje dziecko w nowym otoczeniu, aby jak najlepiej je do tego przygotować. Moje oczekiwania w pełni zostały spełnione, gdyż wszystkie potrzeby odnośnie dziecka są zaspokajane. Jest czas na jedzenie, drzemkę, zabawę (wspólne śpiewy przy dźwięku gitary,
taniec, nauka gry na instrumentach, itp.) Zmiana w zachowaniu mojego dziecka od przybycia do żłobka Śpioszek jest diametralna. Wcześniej miałam problem, aby wyjść z domu i zostawić córeczkę z nianią bo protestowała i płakała, a teraz gdy przychodzimy do żłobka, to sama mnie żegna po czym bierze obie Panie za rękę i prowadzi do Sali Zabaw. Dzięki temu mogę ze spokojnym sumieniem iść na Uczelnię. Gdy przychodzę, aby ją odebrać wcale nie cieszy się na mój widok, jakbym przerwała jej świetną zabawę.

Teraz ja polecam Żłobek  Śpioszek swoim znajomym.  Widzę, że córka tu się czuje bardzo dobrze. Jest tu stały plan dnia, z wyjątkiem drzemki, która jest dostosowana indywidualne do każdego malucha. Żłobek ten jeszcze jest stosunkowo nowy, dzieci jest mało, a panie, które tu pracują to młode dziewczyny, które wspaniale się uzupełniają i którym jeszcze się "chce". To widać jak się patrzy na nie i na dzieci. Pani Marcie i Pani Ewelinie bardzo dziękuję za zaangażowanie jakie wkładają w swoją pracę i kibicuję w rozwijaniu Żłobka. Cieszę się, że stworzyły to miejsce, dzięki temu mam poczucie, że zostawiam swoje dziecko w "dobrych rękach".

Doktorantka PAN

Bardzo jesteśmy zadowoleni z usług "Śpioszka" i żałujemy, że przygoda naszego syna ze żłobkiem się kończy. Ksawery tak polubił to miejsce, że rano po przebudzeniu chciał wychodzić do żłobka, nie zwracając uwagi na to, że najpierw trzeba się ubrać. Przy odbieraniu go często nie mógł oderwać się od zabawy, a po wyjściu z emocjami opowiadał co się ciekawego wydarzyło. Bardzo go cieszył i rozwijał kontakt z innymi dziećmi, a przede wszystkim z "Ciociami", jak sam nazwał Panie opiekunki. Nas jako rodziców najbardziej zadowalał fakt,  że bardzo elastycznie podchodzono do naszych oczekiwań, np. dotyczących wyżywienia, godzin pozostawiania dziecka itp. Z pełną odpowiedzialnością polecamy ten żłobek i na pewno będziemy ciepło wspominać to miejsce oraz osoby w nim pracujące. 

Rodzice Ksawerego

Poproszona o opinię o Żłobku Śpioszek, szczerze i gorąco polecam jego usługi, szczególnie rodzicom Dzieci, które po raz pierwszy kierują swoje kroczki do żłobka. Panie Ewelinka i Marta otaczają dzieci szczególną troska i dbają o ich dobre samopoczucie po rozłące z rodzicami. Zawsze odbieram moją córkę zadbaną, nakarmioną, wyspaną a co najważniejsze – uśmiechniętą. Obserwuję również rozwój u Zosi różnych nowych umiejętności jak samodzielne jedzenie, wyczucie porządku, umiejętność zabawy w grupie, nawiązywanie nowych kontaktów z rówieśnikami, znajomość nowych piosenek, zabaw. Godna polecenia jest również jakość usług oferowanych przez firmę cateringową. Jedzenie jest pyszne, zdrowe, zawsze świeże.

Mama Zosi

Bardzo polecam żłobek Śpioszek 2. Synuś bardzo chętnie chodzi, nie chce wracać. Wszystkie Panie "Ciocie" miłe. Super podejście do dzieci. Zainteresowanie każdym dzieckiem z osobna. Naprawdę polecam.

Mama Tymonka

Mój 14 - miesięczny syn uczęszczał do żłobka w okresie letnim przez dwa miesiące. Okres ten wspominam bardzo dobrze. Kubuś co dzień rano z wielkim uśmiechem na ustach szedł do żłobka, cieszył się bardzo na widok opiekunek, machał rączką na do widzenia w pośpiechu, aby jak najprędzej znaleźć się w sali zabaw. Opieka w żłobku jest bardzo fachowa, panie z wielkim oddaniem zajmują się dzieckiem, mają bardzo cierpliwe i wyrozumiałe podejście do dziecka. Przez tak krótki okres, kiedy Kubuś uczęszczał do żłobka, dziecko zrobiło postępy w rozwoju - lepiej radziło sobie z samodzielnym jedzeniem, nauczał (tańczyć) do muzyki, zaczął mówić więcej pojedynczych słów. 

Szczerze polecam Żłobek "Śpioszek".

Katarzyna, Mama Kubusia

Mama Alicji

Jak większość mam miałam na początku opory, żeby wysłać swoje dziecko do żłobka. Teraz jestem przeszczęśliwa ze swojej decyzji, zwłaszcza, że żłobek "Śpioszek" dał mi dodatkowo coś o czym nawet nie myślałam przy wyborze. Dzięki temu, że to nie kolejny moloch, że jest malutki, jest jedna grupa, pozwala to na zachowanie atmosfery "domu". Po ok. dwu-tygodniowej adaptacji, codziennie rano, gdy pytam Marysię, czy idziemy dziś do dzieci, z entuzjazmem krzyczy " TAAK!". Po dzieciach od razu widać, czy czują się w danym miejscu dobrze, i czy chcą do niego wracać. Od samego początku widzieliśmy dużo pozytywnych rzeczy w jej zachowaniu, to jak się zmienia, jak szybko zaczęła przynosić nowe umiejętności, jak szybko stała się samodzielna. Świetne miejsce, polecam je bardzo każdej mamie! Panie są przesympatyczne, widać, że organizują dzieciom dużo zajęć, bo Marysia, gdy wraca do domu chwali się nowymi piosenkami, tańcami i widać, że dobrze jej się to kojarzy, bo robi to z ogromną radością. Gdy ją odbieramy ze "Śpioszka" i widizmy ten uśmiech na twarzy, wiemy że spędziła tam kolejny dobry dzień i że jest wybawiona, wyspana i najedzona, a to najważniejsze i to cieszy!

Mama Marysi

Funkcjonowanie żłobka bardzo nam się podoba. Nasz syn był bardzo tutaj szczęśliwy. Atmosfera domowa pomagała mu w chwilach rozstań z rodzicami. Maciuś bardzo się tutaj zadomowił. Ciocie są wspaniałe i ciepłe, serdeczne, uśmiechnięte, bardzo otwarte. Był to wspaniały czas wypełniony zabawami, śpiewem, tańcami... Maciek nawiązał tutaj przyjaźnie z innymi żłobkowiczami.

Rodzice informują synka: Maciuś od września idziesz do przedszkola. Maciuś na to: NIE!!! Do żłobka!!!

Niech ta rozmowa będzie kwintesencją naszej wdzięczności za trud włożony przez Ciocie: Martę, Ewelinę i Eunikę w kształtowanie charakteru i wychowanie naszego synka Maciusia

Rodzice Basia i Mariusz z braćmi: Bartkiem, Jakubem i Mateuszem

 

Mając jeden rok moja mama musiała rozstać się ze mną i wrócić do pracy. Zdecydowała, że będzie mnie zostawiać na ten czas w żłobku "Śpioszek". Myślę, że ona bardziej przeżywała rozstanie niż ja. Ja natomiast od pierwszego dnia polubiłam to miejsce. Nie obawiałam się, nie było mi smutno. Wiedziałam, ze Ciocia Marta i Ciocia Ewelinka (później ciocia Eni) zaopiekują się mną. Uczyłam się wielu piosenek i chociaż nie umiałam jeszcze mówić, umiałam "zanucić" melodię, a mama śpiewała ze mną. Czas spędzony w żłobku był czasem zabawy i nauki. Poznałam wiele wspaniałych koleżanek i kolegów, a Ciocie były przez długi czas jednymi z najbliższych mi osób. Bardzo dużo się rozwinęłam, nauczyłam i zdobyłam "doświadczenia" żłobkowo/przedszkolnego.

Wiem, ze moja mama, tata i siostrzyczka również byli spokojni o to, że czas spędzony w "Śpioszku" jest dla mnie wspaniały. Cieszę się, że moi rodzice wybrali dla mnie żłobek "Śpioszek" jako miejsce, w którym mogę spędzać czas, kiedy oni nie mogą się mną opiekować.

Alicja wraz z rodzicami i siostrzyczką

Nasza córka uczęszczała do żłobka Śpioszek przez 3 miesiące. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tutejszej opieki. Wszystkie opiekunki są bardzo miłe, sympatyczne i otwarte. Po każdym dniu dostawaliśmy pełną infromację jak dziecko zachowywało się, co zjadło i czy spało. Elastyczne nastawienie do jedzenia - można zamówić catering lub przynosić swoje, co jest ograomnym plusem. Wspólnie z dziećmi są wykonywane zajęcia manualne - odbijanie stópek, czy okazjonlne prezenty dla rodziców. Polecam!

Mama Zuzi

Wybór żłobka "Śpioszek okazał się najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć w chwili powrotu do pracy, kiedy szukałam właściwej opieki dla mojego Dziecka. To nie niania, opiekunka, ale "ciocie ze żłobka" sprawiły, że mój synek przez całe dwa lata kiedy uczęszczał do "Śpioszka" był zawsze zadbany, czysty i najedzony. Miał różnorodnie zorganizowany czas, tak aby dobrze i bezpiecznie się bawił i rozwijał. Widziałam jak z każdym dniem nabywa nowych umiejętności, usamodzielnia się, wraca do domu radosny. A to wszystko dzięki pracującym tam paniom, które zawsze z ogromnym zaangażowaniem, cierpliwością i czułością opiekowały się moim synkiem. Nawet w tych słabszych momentach rozstania z mamą, czy w trudniejszym dniu, ze spokojem mogłam iść do pracy, ponieważ byłam pewna, że ciocie go przytulą, pocieszą, poświęcą mu czas i uwagę. Dadzą poczucie bezpieczeństwa i pomogą zapomnieć o smutku, by znów mógł bawić się z uśmiechem na twarzy z innymi dziećmi. Serdecznie polecam to miejsce.

Mama Karolka

Żłobek Śpioszek 2 polecam ze względu na świetną lokalizację, sympatyczne Ciocie, które starają się by dzieci dobrze się zaadaptowały w nowym miejscu oraz otwartą i wyrozumiałą Panią Dyrektor.

Mama Michasia

Bardzo polecam żłobek Śpioszek 2. Synuś bardzo chętnie chodzi, nie chce wracać. Wszystkie Panie "Ciocie" miłe. Super podejście do dzieci. Zainteresowanie każdym dzieckiem z osobna. Naprawdę polecam.

Mama Tymonka

Witam, ze łzami w oczach rozstawalismy się ze Żłobkiem Śpioszkiem. Wspaniała, domowa atmosfera, świetny kontakt ze wszystkimi Ciociami, codzienna dawka informacji co się działo, nauka wielu piosenek i wierszykow, wspieranie moich wszelkich wysiłków: od nauki chodzenia  (zaczynaliśmy przygodę ze Żlobkiem raczkując), oduczanie używania smoczka, korzystanie z toalety i wielu innych rzeczy. A co najważniejsze - uśmiech dziecka i radość, że codziennie rano idziemy do Żłobka, mówi samo za siebie. Mogę tylko jeszcze raz powiedzieć: DZIĘKUJĘ. 

Mama Wojtusia

Córka rozpoczęła swoją przygodę ze Żłobkiem Śpioszkiem tuz przed moim powrotem do pracy po urlopie macierzyńskim. Był to czas pełen obaw i tęsknoty, na szczęście Żłobek Śpioszek okazał się zespołem przyjaznych i wspierających opiekunów, a adaptacja córki do nowego miejsca odbyła się bardzo sprawnie. Przekonała mnie również świetnie urządzona sala, ciekawy plan dnia oraz otwarcie na potrzeby rodziców. Szczerze polecam Żłobek Śpioszek i bardzo dziękuję za serdeczną opiekę nad Hanią.

Mama Hani

Moja córka Oliwia chodziła do żłobka Śpioszek ponad rok. Od pierwszych dni z uśmiechem na twarzy wchodziła do sali, a z żalem wracała do domu. Ciocie pracujące w żłobku emanują ciepłem, spokojem, miłością i życzliwością przez co Maluszki czują się niemalże jak w domu. Sam żłobek jest bardzo czysty, zadbany, świetnie zaopatrzony w zabawki wspierające rozwój dzieci. Mogę śmiało powiedzieć, że pobyt w żłobku Śpioszek wspaniale wpłynął na rozwój Oliwki. Zajęcia muzyczne, taneczne, gimnastyka, zajęcia plastyczne to tylko nieliczne sposoby spędzania czasu jakie oferuje żłobek co sprawia, że każde dziecko miło spędzi tam czas. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić każdemu rodzicówi ten żłobek - jest to miejsce, w którym nasze dzieci otoczone są troską i miłością i na pewno mniej odczuwają brak rodziców przez te kilka godzin dziennie.

Mama Oliwki

Jest to miejsce do którego każdy rodzic może bez żadnych obaw i zastanowienia przyprowadzić swoją pociechę. Maluszki, które uczęszczaja do żłobka Śpioszek są szczęśliwe, zadowolone, a co najważniejsze bezpieczne. Mój syn Igor bardzo szybko sie zaadaptował w nowym miejscu. Bardzo dużą zasługą są oczywiście wspaniała Ciocie, które Igorek ubóstwia. Czuje się przy nich na pewno bardzo komfortowo i bezpiecznie, co pozwala również mi jako mamie spokojnie i bez stresu wykonywać codzienne obowiązki rodzica. Synek zawsze wita mnie w drzwiach z uśmiechem i czule żegna Ciocie. Zajęcia dla maluszków, które odbywają się w ciągu dnia dla mnie jako rodzica robią furrorę i sprawiają, że aż serce się cieszy. Igor wielu rzeczy nauczył sie będąc w żłobku za co bardzo jeszcze raz dziękuję wszystkim Ciociom. Bardzo rzadko zdarzało się również, aby syn wracając do domu "rzucał" się na jedzenie. Tak więc jestem pewna, że niczego mu nie brakowało. Poruszę jeszcze temat czystości i wizerunku żłobka Śpioszek - jak dla mnie idealnie. Czystko, schludniei przestronnie. Za czas poświęcony mojemu synkowi bardzo dziękujemy i mamy nadzieję do miłego zobaczenia.

Mama Igora

Polecam żłobek Śpioszek 2 wszystkim rodzicom. Głównie ze względu na Ciocie, które w nim pracują. Są zawsze uśmiechnięte, miłe, służą radą i pomocą. Zawsze serdecznie witają się i żegnają z każdym dzieckiem. Mają czas dla rodziców na ewentualne rozmowy. Z natury jestem osobą nieufną, ale Ciocie pracujące w Śpioszku szybko zyskały moje zaufanie. Nasz Synek ciężko znosił rozstania z nami, ale gdy po niego przychodziliśmy, zawsze był uśmiechnięty i zadowolony, co było dla mnie znakiem, że wszystko jest w porządku. Myślę, że dzięki temu, że chodził do Śpioszka szybko opanował umiejetność posługiwania się sztućcami i zaczął ładnie mówić. Poza tym śpiewał w domu różne piosenki, których nauczył się w żłobku lub pokazywał jakies zabawy. Początkowo, jak to każda mama, byłam pełna obaw i wątpliwości, ale teraz wiem, ze podjęliśmy dobrą decyzję posyłąjąc synka do żłobka i cieszymy się, że był to żłobek Śpioszek. Sedrecznie dziękujemy wszystkim Ciocim za opiekę nad naszym Synkiem, za codzienny uśmiech, cierpliwość i oddane serce!

Mama Stasia

Nasza córka Alicja rozpoczęła swoją przygodę ze żłobkiem dokładnie dwa lata temu. Była jedną z pierwszych podopiecznych żłobka. Córka nie miała problemu z adaptacja od pierwszych tygodni. Po takiej długiej przygodzie z czystym sercem mogę polecić żłobek innym dzieciaczkom. To wszystko zawdzięczam Ciociom, które włożyły bardzo dużo serca, miłości i ciepła w opiekowaniu się naszą córką. Bywały dni, że Ala nie chciała wracać do domu. Żłobek oferuje dużo zajęć plastycznych, muzycznych i gimnastycznych. Czego mi brakowało to porządny plac zabaw, ale Ciocie organizowały bardzo dużo zastępczych zajęć. Szczerze polecam i jeszcze raz dziękuję Ciociom i Pani Dyrektor za serce i opiekę.

Mama Alicji

Zakończyłam właśnie pierwszy etap socjalizacji i już zaczynam tęsknić za Mają, Maćkiem i innymi Dziećmi, wspaniałymi Ciociami oraz inspirującymi zabawkami. Twarze i ulubione przedmioty skryją się z czasem w zakamarkach mojej pamięci, przywoływane niekiedy przez rodziców i dziadków w postaci osób i zdarzeń ale to przecież dzięki Ciociom, Dzieciom i atmosferze żłobka Śpioszka jestem taka, jaka jestem i z tym wszystkim, co mnie ukształtowało w tym miejscu ruszam dalej w świat. Dziękuję za chwile, gesty i słowa, które mnie ubogaciły, przepraszam za niesforność i humory.

Wszystkim Maluszkom w objęciach swoich Mamuś i Tatusiów polecam żłobek Śpioszek - opuścicie go bogatsi o nowe wrażenia wszystkich swoich zmysłów i dojrzalsi o nowe umiejętności.

Ingusia (z pomocą mamusi)

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Dyrektor oraz Kochanym Ciociom, za opiekę nad naszą córeczką Madzią. Dzięki serdeczności i empatii Magda bardzo szybko przeszła okres adaptacyjny, a wszystkie nasze obawy dotyczące problemów z jedzeniem posiłków oraz drzemką okazały się bezpodstawne. Madzia przychodziła do żłobka z uśmiechem, nie oglądając się nawet za rodzicami, wychodziła również zadowoloną z całą gamą nowych piosenek.

Rodzice Madzi

Serdecznie dziękujemy za 1.5 roku opieki nad naszym małym łobuzem. Hania od początku z radością uczęszczała do żłobka i szybko poczuła się bezpiecznie. Panie dzielnie wspomagały rozwój dziecka, wytrwale pomagając w odstawianiu smoczków, pozbywaniu się pieluszek i nauce samodzielności. Pozdrawiamy uśmiechnięte Ciocie i życzymy dalszej cierpliwości.

Mama Hani

Nasza córka przygodę ze żłobkiem rozpoczęła w wieku 13 miesięcy. Pani dyrektor i Panie opiekunki zgodziły się, abyśmy przychodziły na adaptację tak długo, jak długo będzie nam to potrzebne. Początkowo siedziałam z córką w sali, później stopniowo zaczęłam przyzwyczajać ją do zostawania beze mnie. Dzięki pomocy ze strony personelu, nasza adaptacja przebiegła sprawnie i córka z chęcią chodzi do żłobka do dnia dzisiejszego.

Ciocie znalazły swój sposób na usypianie na dopołudniową drzemkę. Przy odpieluchowywaniu nie było problemu ze strony placówki z pomocą w tej kwestii, Ciocie z chęcią pomogły nam kontynuować to, co wypracowalismy w domu.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich Cioć pracujacych w Żłobku, nasze dziecko sprawnie nauczyło się samodzielnego posługiwania się sztućcami, świetnie radzi sobie z poprawnym trzymaniem kredek i długopisów, a dzięki kreatywności Opiekunek nasza córka zna ogromną ilość piosenek i wierszyków, którymi chętnie dzieli się z nami w domu.

Pomimo zdarzających się sytuacji konfliktowych pomiędzy dziećmi, byliśmy w stałym kontakcie z Dyrekcją i Ciociami, wspólnie szukając rozwiązań, które pomogłyby dzieciom i nam w stresujących sytuacjach.

Już wiemy, że nasza kolejna córka, gdy przyjdzie ten czas, również będzie uszczęszczała do tego Żłobka.

Jako rodzic, czułam się doinformowana, codziennie dostawałam informacje zwrotne o tym, co się działo danego dnia, jakie postępy robi nasza córka, co i ile zjadła itp.

Serdecznie polecam Prywatny Żłobek Śpioszek

Mama Anielki

Synuś właśnie na mecie 2 pięknych lat w Śpioszku na Bieńczyckiej. Na samą myśl ściska mi serce.... Wspaniałe miejsce i Ciocie, których uśmiech i radość od progu witały mojego Maciusia :) Ogromne zaangażowanie, cierpliwość i miłość do tego co robią - ciężkiej pracy nad Naszymi pociechami. Zawsze gotowe nieść pomoc, dać dobrą radę i wsparcie. Z całego serca polecam do miejsce każdemu rodzicówi, który chce oddać swój Skarb w dobre, bezpiecznie, pełne radości ręce.

Mama Maciusia

Z czystym sercem możemy polecić żłobek "Śpioszek" przy ul. Bieńczyckiej. Nasza przygoda ze żłobkiem trwała rok, a nasi synkowie od początku czuli się tam dobrze. Adaptacja trwała dosłownie trzy dni (gdyż więcej nie było potrzebne) i polegała na współpracy rodziców i kadry oraz obserwacji dzieci, ich reakcji na nową sytuację i inne dzieci oraz emocji z tym związanych. Komunikacja między dyrekcją żłobka, ciociami opiekującymi się dziećmi oraz rodzicami nie pozostawiała żadnych zastrzeżeń. Jest to placówka, w której najważniejsze jest dobro dzieci i nie mamy co do tego wątpliwości. Nasi synkowie wychodzili ze żłobka z uśmiechem, byli wybawieni, śpiewali piosenki, których codziennie się uczyli, a prace plastyczne przez nich wykonane do dzisiaj zdobią naszą lodówkę :)

Rodzice Bartusia i Jureczka

Polecam żłobek "Śpioszek 2" wszystkim rodzicom, którzy szukają kameralnego ciepłego miejsca dla swoich pociech. Mój synek rozpoczął przygodę ze żłobkiem w wieku 14 miesięcy, fanstastycznie się zaadaptował, a z każdym dniem pod okiem Cioć nabierał nowych umiejętności, codziennie wracał do domu z nową piosenką lub wierszykiem. Dziś, gdy kończymy przygodę ze żłobkiem Janek z uśmiechem powiedział "papa Żłobeczkuuuu". Serdecznie polecam!!!

Dziękujemy wszystkim Ciociom i Pani Dyrektor za opiekę nad Jankiem, za codzienny uśmiech, morze cierpliwości wielkie serducho jakie wkładają w swoją pracę. Z radością tam jeszcze wrócimy w odwiedziny oraz z rodzeństwem.

,

Mama Janka

Szczerze polecam Żłobek Śpioszek przy ul. Bieńczyckiej w Krakowie. Opieka jest wspaniała, Ciocie kochają dzieci, są zaangażowane, ciepłe, dają dzieciom swoje serce i to widać bez żadnych wątpliwości. Mój synek mimo, że na początku miał problemy przy rozstawaniu się ze mną, zaadaptował się, ze żłobka wychodził uśmiechnięty i pogodny. Panie zawsze znajdowały czas na przekazanie informacji o dziecku, jak minął mu dzień w żłobku. Polecam każdym rodzicom to miejsce, gdyż ze spokojem mogą zostawić tu swoją pociechę. Żłobek, w którym dzieci są kochane, myślę, że nie ma nic ważniejszego! :)

Mama Wiktorka

Tadeusz uczęszczał do żłobka "Śpioszek 2" przez blisko rok. Dzięki Ciociom i ich troskliwej opiece, bardzo szybko zaaklimatyzował się wśród dzieci. Z każdym miesiącem widać było postępy w rozwoju dziecka, wynikające z obcowania z rówieśnikami oraz tematycznych zajęć organizowanych przez Żłobek. Na podkreślenie zasługuje fakt miłej atmosfery panującej w Żłobku, co jest niewątpliwie zasługą każdej z Cioć zajmującej się dziećmi. Dzięki temu nasz Syn codziennie chętnie przychodził i bez problemów zostawał z dziećmi i Ciociami. Mieliśmy pewność, że Tadeusz przebywa pod właściwą i czujną opieką. Bardzo dziękujemy za wspólny czas. W pełni rekomendujemy Żłobek " Śpioszek 2" każdemu rodzicowi chcącemu zapewnić swojemu dziecku najwspanialszą opiekę.

Rodzice Tadzia

Żłobek Śpioszek 2 to miejsce stworzone z pasją, zaangażowaniem oraz miłością do dzieci. Ciocie w żłobku to złote kobiety, zawsze uśmiechnięte. W swoją pracę wkładają całe serce, a do każdego dziecka i jego potrzeb podchodzą indywidualnie. Moje zaufanie zdobyły od pierwszego dnia pobytu Natanka w żłobku. Uśmiech mojego synka wychodzącego ze żłobka oraz chęć wracania do niego w podskokach mówią wszystko. Żłobek Śpioszek to miejsce przyjazne dzieciom, w którym czują się jak w drugim domku, a to wszystko dzieki Pani Dyrektor Ewelinie oraz Ciociom, które to miejsce oraz atmosferę wspólnie tworzą. Z całego serca polecam Żłobek Śpioszek.

Mama Natanka

Nasza Olusia uczęszczała do Żłobka "Śpioszek 2" przy ul. Bieńczyckiej 15a przez cztery miesiące. Był to ważny czas w jej życiu. Pierwszy raz na kilka godzin dziennie miała zostać bez rodziców. Bardzo obawialiśmy się, jak odnajdzie się w tej nowej dla niej sytuacji. Jednak dzięki profesjonalizmowi i ogromnej życzliwości Cioć, które reagowały na każdy sygnał córki, nasze obawy zostały rozwiane. Olusia już po tygodniu była w pełni zaadaptowana w nowym miejsu. Nie było problemów ze spaniem, jedzeniem ani czynnościami pielęgnacyjnymi. Córkę odbieraliśmy uśmiechniętą, wybawioną, najedzoną i czyściutką. Ciocie zawsze reagowały w sytuacjach awaryjnych np. gorączki czy nieukojonego płaczu wywołanego bolesnym ząbkowaniem. Możemy każdemu polecić tę placówkę.

Rodzice Olusi

Kochane Ciocie !

Mój czas z Wami dobiegł końca. Pragnę z całego serca podziękować Wam za wspólnie spędzone chwile , za możliwość rozwoju, za kreatywność, ciepło i profesjonalizm. Dziękuję za cierpliwość , kiedy miałam gorsze dni. Dzięki Wam i Waszej cięzkiej pracy przejście do przedszkola nie sprawi mi żadnego problemu! Będę bardzo miło Was wspominać i zawsze cenić za tak dobry start :)

Gaja z rodzicami